GINZA LAVINYA PARK

GELECEĞİN TASARIMLARI; TASARIMIN GELECEĞİ

GINZA LAVINYA PARK

Kategori: TİCARİ
Proje Tarihi: 2008  2011
Lokasyon: E5, Beylikdüzü - İstanbul
Arsa Alanı: 20.150 m²
Mimari Proje: Ali Osman Öztürk - A Tasarım
Ünite Adeti: 230 konut, 162 ofis, 49 ticari dükkan
İnşaat Alanı: 96.836 m²
Proje Bedeli: 70.000.000 USD

Asla zorlayarak gerçek mânada stil sahibi olunmaz. Saf zevkin ve rahatlığın sizi teslim almasına, havanın huzur verici valsini içinize çekerken zamanın durmasına izin verin. Kendinizi yenilemeye, her seferinde kıyaslanamaz bir tecrübe yaşamaya, insanların size gıpta etmesine hazır olun. Kimse bu çekiciliğe karşı koyamaz. Burası hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü yer, burası Ginza Lavinya Park.

Modern ve fonksiyonel

Modern fonksiyonel ve dinamik bir kimliğe sahip olan Ginza Lavinya Park’ın mimarisinde sakinlik ve huzur gibi metaforları simgeleyen cam ve ahşap malzemeler ön plana çıkıyor. 162 adet Ofis ve Residence ünitelerinden oluşan ön bloğun kıvrımları rüzgarın hareketleriyle ve şehrin akıcılığıyla bir bütünlük sağlayarak dinamik bir duruş sergiliyor. Toplam 96.836 m2 inşaat alanına sahip olan proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan konut bloklarındaki 230 seçkin ailesiyle yaşama yeni bir mana kazandırıyor.

Yakın demek yetersiz kalır

Ginza Lavinya Park, sizi umduğunuz ve hak ettiğiniz her şeyin tam ortasına yerleştiriyor. En büyük alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, restoranlar, hastaneler, eğitim kurumları ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şey yanıbaşınızda.

Yaşam, stil, konfor…

Ginza Lavinya Park’ın huzur verici atmosferiyle ortaya çıkan bir çok yaşam stili sağlıklarını korurken zihinlerini boşaltmaya zaman ayırıyor. İster benliğinize çekilip modern zevklere zahmetsizce ulaşmanın keyfini yaşayın isterseniz dışarıya çıkıp sürekli gelişmekte olan bir metropolün yoğunluğunu keşfedin. Güneşin doğuşuyla birlikte arkadaşlarınızı barbeküye davet edin, bitkileri özenle seçilip süslenmiş bahçede pazar gününün keyfini çıkarın. Burada siz eğlendirebilecek daha bir sürü seçenek var.

İyi ve en iyi arasında fark yaratıyor

Ginza Lavinya Park için en iyiler bir araya geldi. Mimarisi A Tasarım tarafından projelendirilen projenin iç mimarisi Hakan Helvacıoğlu’nun şirketi H2C İç Mimarlık ve Danışmanlık’a ait. Peyzaj tasarımı ise DDS Tasarım tarafından projelendirildi.

E-BÜLTEN

Yeni projelerimiz, kampanya ve yeniliklerden
haberdar olmak için e-bülten servisimize abone olun.

E-bülten servisimiz sadece Kullar İnşaat'ın yeni projeleri,
kampanya ve haberlerini bildirmek için kullanılır.

© 2016 Kullar İnşaat ve Gayrimenkul GeliştirmeA.Ş. // Tüm hakları saklıdır