İSTANBUL PALAS OTEL

GELECEĞİN TASARIMLARI; TASARIMIN GELECEĞİ

İSTANBUL PALAS OTEL

Kategori: OTEL
Proje Tarihi: 2000  
Lokasyon: Bodrum, Muğla
Arsa Alanı: 8.500 m²
Mimari Proje: Kullar Proje
Ünite Adeti: 32 oda, 8 suit
İnternet Sitesi:www.istanbulpalacehotel.com
Proje Bedeli: 5.000.000 USD

Kullar Grubu tarafından 6 yıl işletildikten sonra 5.000.000 USD bedel karşılığında satılan İstanbul Palace Hotel, Ege Bölgesi’nin en önemli tatil destinasyonlarından biri olan Bodrum’un, Gündoğan koyunda yer alıyor. Hotel, konuklarını sadece keyifli bir tatil atmosferine davet etmenin ötesinde, bir tatili farklı kılabilecek pek çok olanağı da konuklarına sunuyor.

Özel iskelesinde sessiz ve sakin bir atmosferde dinlenmek, restoranında Akdeniz mutfağının leziz örneklerinin tadına bakmak veya odanızda alabileceğiniz masaj ile misafirlerine tatil ve dinlenme olanağı sunuyor.

Özel Anları Yaşamak…

Hayatınızın önemli ve özel anlarından birini yaşamanın unutulmazlığı… Hayatınızı birleştireceğiniz insanın gözlerine bırakıp o sihirli kelimeyi, ”evet”i söyleyeceğiniz ve o unutulmaz anı bir kat daha unutulmaz yapmak ve hafızalara yer ettirmek için İstanbul Palace Hotel evlilik davetiniz için hoş bir tercih…

Keyifli İş Toplantıları

Önemli iş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz 20 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan toplantı salonunda şehrin gereksiz gürültüsünden sıyrılabileceğiniz, işinize konsantre olurken bir yandan da zihninizi gereksiz ayrıntılardan arındırabileceğiniz bir mekan.

E-BÜLTEN

Yeni projelerimiz, kampanya ve yeniliklerden
haberdar olmak için e-bülten servisimize abone olun.

E-bülten servisimiz sadece Kullar İnşaat'ın yeni projeleri,
kampanya ve haberlerini bildirmek için kullanılır.

© 2016 Kullar İnşaat ve Gayrimenkul GeliştirmeA.Ş. // Tüm hakları saklıdır