LAVİNYA MARMARA

GELECEĞİN TASARIMLARI; TASARIMIN GELECEĞİ

LAVİNYA MARMARA

Kategori: KONUT & REZİDANS
Proje Tarihi: 2012  
Lokasyon: Mimaroba, Büyükçekmece - İstanbul
Arsa Alanı: 8.500 m²
Mimari Proje: Talha Haksever
Ünite Adeti: 115 konut, 15 dükkan
İnternet Sitesi:www.lavinyamarmara.com
Satış Ofisi:0212 864 41 61
A+ Yaşam

Her gün tatile gider gibi eve gitmeyi kim istemez ki? Lavinya Marmara, Büyükçekmece’de Marmara Denizi’ne hakim bir noktada sahile 400 metre mesafede konumlanıyor. Konutların %70’i deniz manzaralı olan proje, 8.500 metrekarelik güzel bir arsa üzerinde 4 blok, 115 konut ve konutların ihtiyaçlarına cevap verecek 17 ticari alandan oluşuyor.

Modern ve özgün mimari

Lavinya Marmara, tasarımındaki karakteristik çizgisi ile bölgesinde bir nirengi noktası olacak. Projenin dış cepheleri uzun ömürlü sıra dışı malzemelerle kaplanacak şekilde tasarlandı. Her daireye özel geniş balkon alanları, ferah doğramalar ile aydınlık iç mekanlar, yaşam konforu için yerden ısıtma sistemi ile konfor ayrıcalıklarının yaratıldığı Lavinya Marmara’da; 94 m2 ile 240 m2 arasında değişen konut seçenekleri bulunuyor.

Çağdaş yaşam için gerekli tüm olanaklar

Lavinya Marmara ihtiyaç duyacağınız tüm sosyal donatıları bünyesinde barındırmaktadır. Fitness center, sauna, masaj ve buhar odaları, şok duş odaları, Türk hamamı ile sizlere keyifli bir yaşam alanı oluşturduk. Yarı açık – yarı kapalı yüzme havuzumuz; kış sezonunda otomatik cam kapaması yapılarak ısıtmalı sistemi ile kışın kar yağarken bile hem seyir zevkini yaşamanızı hem de sporunuzu yapabilmenizi sağlayacak. Ayrıca çocuklarımız için çocuk havuzu ve çocuk oyun parkımızı da unutmadık.

Tüm donatılarımızın dışında, Mimaroba’nın tertemiz havasında, yeşil ve mavinin kardeşliğindeki huzurlu yaşam alanlarımızda yürüyüş yapabilme şansına da sahip olacaksınız. 7/24 kapalı devre güvenlik sistemi ve interkom konuşma alt yapısı ile gözünüz arkada kalmayacak; eviniz ve siz her zaman güvende olacaksınız. Kreşi ve kapalı otopark alanları ile eksiksiz sıcak bir yuvaya sahip olacaksınız.

Güneş çok yakında Lavinya Marmara’ya doğacak ve siz balkonunuzdan o eşsiz manzaraya şahit olacaksınız!

E-BÜLTEN

Yeni projelerimiz, kampanya ve yeniliklerden
haberdar olmak için e-bülten servisimize abone olun.

E-bülten servisimiz sadece Kullar İnşaat'ın yeni projeleri,
kampanya ve haberlerini bildirmek için kullanılır.

© 2016 Kullar İnşaat ve Gayrimenkul GeliştirmeA.Ş. // Tüm hakları saklıdır