HABERLER

BİZDEN HABERLER, DUYURULAR, SEKTÖRDE OLAN BİTENLER...

 • Kullar İnşaat Basın Toplantısı 20 Mayıs’ta Yapıldı

  Kullar İnşaat Basın Toplantısı 20 Mayıs’ta Izaka Restaurant’ta gerçekleşti. 50’den fazla basın mensubunun katıldığı toplantı, tarihi yarımada manzarası eşliğinde yapılan bir kahvaltı ile birlikte başladı. Toplantının açılış konuşmasını Kullar İnşaat Proje Geliştirme Danışmanı Sayın Mehmet Turanlı yaptı. Ardından, Kullar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Bölüm Başkanı Sayın Ali Kul, Kullar İnşaat’ın tarihçesini ve gelecek planlarını anlattı.

 • Otoport Offroad Günleri

  Gelenekselleşen Otoport Etkinlikleri kapsamında 6 Haziran 2015 Cumartesi günü saat 11:00’da Offroad etkinliği düzenleniyor. Offroad pilotu Mehmet Becce’nin sürüş tekniklerini de paylaşacağı organizasyonda ayrıca davetliler tarafından bir bit pazarı oluşturulacak. Etkinliğe tüm offroad severler ve meraklıları davetlidir.

 • Anneler Günü’ne Özel %8 İndirim

  Kullar İnşaat’tan baharı karşılarken kaçırılmaz bir kampanya; tüm projelerde %8 indirim! 7- 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Kullar İnşaat’ın satışta olan herhangi bir projesine gelin anında %8 indirim kazanın. Üstelik anneleri sevindirecek sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor.

 • Güneş Yakında Lavinya Marmara’ya Doğacak

  Lavinya Marmara’da sona yaklaşılıyor. Daha önce Haziran 2016’da tamamlanacağını duyurduğumuz Lavinya Marmara projesini verdiğimiz sözden daha önce, Ocak 2016’da tamamlamış olacağız. Kaba inşaatı bu hafta tamamlanan projemizin örnek daireleri de 2015 Mayıs sonuna kadar tamamlanmış olacak.

 • Modifiye Araç Tutkunları Otoport'ta Buluştu

  TuningFest 2015’in ilk buluşması Otoport AVM’de bugün gerçekleşti. Etkinlik, İstanbul’un dört bir yanından gelen modifiye araç sevdalılarını bir araya getirdi. Birbirinden değişik tarzda modifiye edilmiş 150 aracın katıldığı etkinlikte turbocharcer otomobil gösterilerinin yanı sıra drift pilotu Volkan Arısoy ve Metin Özenir’in şovları büyük ilgi gördü. Otoport AVM ziyaretçileri Kızgın Panda Leo’nun muhteşem gösterisiyle coşarken, DJ Volkan Gündüz Ferhat Albayrak’ın canlı performanslarıyla unutulmaz anlar yaşadı.

 • Klasik Otomobiller İle Anılara Yolculuk Yaptılar

  Trt1’in Salı akşamları ekranlara gelen fenomen dizisi Seksenler’in sevilen oyuncuları Şoray Uzun ve Onur Dilber, klasik otomobillerle geçmişe yolculuk yaptı

 • Klasik Otomobil Tutkunları Otoport'ta Buluştu

  7’den 70’e klasik otomobil tutkunları Beylikdüzü’nde buluştu. Bir döneme damgasını vuran nadide otomobiller, ziyaretçileri kendilerine hayran bıraktı. Yeşilçam filmlerinde gördükleri araçların benzerlerini yakından inceleme fırsatı bulan vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çekmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

E-BÜLTEN

Yeni projelerimiz, kampanya ve yeniliklerden
haberdar olmak için e-bülten servisimize abone olun.

E-bülten servisimiz sadece Kullar İnşaat'ın yeni projeleri,
kampanya ve haberlerini bildirmek için kullanılır.

© 2016 Kullar İnşaat ve Gayrimenkul GeliştirmeA.Ş. // Tüm hakları saklıdır